Zobacz temat
Zabrzański Team Karpiowy :: ZTK -Nasze Rozmowy :: Luźne Rozmowy
 Drukuj temat
sygnalizatory i centralka
Jacek Wasik
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 19-05-2011
Awatar

Doświadczony użytkownik

Data rejestracji: 05.04.09

sklep ok przystępne ceny...o tych askonach słyszałem dużo dobrych opinii
Jaco1777

Pawel Ladniak
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 19-05-2011
Nowicjusz

Data rejestracji: 31.01.10

dzięki za info , pytam ponieważ pierwszy raz się spotykam z tym sklepem
Catch & Relase

Krzysztof Goral
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 25-08-2013
Awatar

Administrator

Data rejestracji: 14.01.10

chłopaki zastanawiam się na Delkimami TX-i plus z centarlką RX 6 plus czy są wartę swojej ceny ? na pewno nie -bo drogie hehe (wiem że opinie są podzielone) , ale flajzery mi się nie podobają ,Fox'a ma prawie każdy mój znajomy ,kolega , wideotronica też wiele osób ma , askony też , w delkimach podoba mi się ten nietypowy dźwięk....no chyba ,że jest coś lepszego .Od 6 lat używam DAM'ów z centralka i cholery nie chcą się popsuć --->ale myślę już nad zmiana Grin
>>>Catch & Release<<<

Sebastian Karasek KARAS
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2013
Awatar

Administrator

Data rejestracji: 28.06.10

Inżynier powiem tak polecam Delkimy , ma je paru moich znajomych i każdy mówi że warte są tej kasy , bezawaryjne itp itd GrinGrinGrin no jak za 650 zł to muszą być bezawaryjne he he he pozdro Grin
KARAŚ >>>Catch & Release<<<

Adrian Bastrzyk
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2013
Awatar

Użytkownik

Data rejestracji: 13.03.09

Jeśli chodzi o moje zdanie to jeśli jakość wykonania sie nie zmieniła to nie ma szału. Jak na towar za kilka ładnych stów to wygląd był bardzo CHIŃSKI. Jeśli chodzi o szczegóły wykonania. Tyle moge powiedzieć.
Extreme Carp Hunters.
Coś Nowego
Coś Dobrego
Coś Wspólnego.

Tomasz Sieklucki
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2013
Awatar

Weteran Pisania

Data rejestracji: 08.03.09

Dal mnie nr 1 to Fox Rx - miałem Delkimy i Videotriniki. W Delkimach wkurzało mnie to , że przy wolnym opadzie nie pokazują brań i przy burzy zdarza im się nie działać, ale też nie wszystkim. O Videotronikach nawet się nie wypowiadam, bo nic dobrego o nich powiedzieć nie można.

Siekla

Krzysztof Goral
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2013
Awatar

Administrator

Data rejestracji: 14.01.10

właśnie słyszałem o delkimach ,że potrafią nie pokazać brania przy wolnym opadzie (mało miałem brań żeby aż tak wolno opadał swinger) ,ale ostatnio bawiłem się na nockach delkimem od kolego (nowy jego zakup)+ żyłka 0.35 i nie wiem już jak bardzo wolno robiłem zawsze zagrał a jeszcze jedno pytanie model Delkim Tx-i Plus to jest ten najnowszy? a starszy model jakie miał oznaczenie? .Grin
Edytowane przez Krzysztof Goral dnia 27-08-2013
>>>Catch & Release<<<

Przeskocz do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.03 9,107,797 Unikalnych wizyt