ZTK Zabrze
O nas

Ekipa

Przyjaciele ZTK

Galeria


III Zimowy Puchar ZTK 2016

V Jesienny Puchar ZTK 2015

Zawody 2015

II Zimowy Puchar ZTK 2015

IV Jesienny Puchar ZTK 2014

Zawody 2014

I Zimowy Puchar ZTK 2014

III Jesienny Puchar ZTK 2013

Zawody 2013

II Jesienny Puchar ZTK 2012

Zawody 2012

I Jesienny Puchar ZTK 2011

Zawody 2011

Zawody 2010

Zawody 2009

Puchar ZTK 2017

Największa ryba w klasyfikacji o Puchar ZTK-"Big Fish 2017"

Andrzej Grygorowicz 22,3kg

Puchar ZTK 2016

Puchar ZTK 2015

Puchar ZTK 2014

Puchar ZTK 2013

Puchar ZTK 2012

Puchar ZTK 2011

Puchar ZTK 2010

Puchar ZTK 2009

Rio Ebro 2012

Spotkania Teamowe

Spotkania Teamowe 2011
Łowiska
Czechowice

Pławniowice

Pstrążna

Gosławice

Dębowa

Chwałowice

Rybnik

Rzeczyce

U Romana

Łowisko Lin

Bocianie Gniazdo

Łąka (Poręba)

Odra

Pogoria II

Pogoria III
Kalendarz
« Grudzień 2017 »
Ni Po Wt śr Cz Pi So
                1  2 
 3  4  5  6  7  8  9 
10 11 12 13 14 15 16 
17 18 19 20 21 22 23 
24 25 26 27 28 29 30 
31                   
Przyjaciele



















Zawody 2013 Jesień
http://www.ztkzabrze.pl/images/FinalPZTKD2013.JPG

W dniach 10-13.10.2013 na zbiorniku Dębowa w Reńskiej Wsi odbył się

III Jesienny Puchar ZTK „Dębowa” 2013

Do rywalizacji stanęło 27 drużyn, pomimo wspaniałej pogody kontakt z rybą miało tylko cztery drużyny.

Zawody miały charakter towarzyski a takim centrum towarzyskim była nasza „stołówka” prowadzona przez nasze panie kucharki p. Halinkę i p. Monikę gdzie można było zjeść pyszny obiad a wieczorem napić kawki ;) którym bardzo dziękuję i mam nadzieję że na następnych zawodach również będą nas futrować;).

Dziękuję naszym sponsorom:

Wobler-Marek Pasternak, Vimarco, Sumik Zabrze, SBS, Salon Okoń, Karpiowy Sukces, Drong, Joanna Malmon, Aller Aqua za ufundowanie nagród rzeczowych oraz

Portalowi Carp Passion za patronat medialny.

Na podium staneli:

http://www.ztkzabrze.pl/images/ImPZTK2013.JPG

I miejsce Tomasz Jonderko – Łukasz Cybulski

 

http://www.ztkzabrze.pl/images/IImPZTK2013.JPG

II miejsce Dariusz Szymczykowski – Krzysztof Góral


http://www.ztkzabrze.pl/images/IIImPZTK2013.JPG

III miejsce Antoni Ketliński – Ziemowit Różycki


http://www.ztkzabrze.pl/images/IVmPZTK2013.JPG

IV miejsce Dariusz Rzeźniczek – Łukasz Rozmus

 


http://www.ztkzabrze.pl/images/VmPZTK2013.JPG

V miejsce Jacek Wasik – Wiesław Słodczyński

http://www.ztkzabrze.pl/images/BigFishPZTK2013.JPG

Big Fish – Tomasz Jonderko – karp 18,800kg

FOTORELACJA;)

Chciałbym też podziękować za wspaniałą współorganizację naszych zawodów panom z koła „Kofama” :

Mariusz Mielczarek

Andrzej Mazur

oraz panu Dariuszowi Kruszewskiemu który szczególnie pokazał mi jak dbać o wodę.


Bez urazy polecam rady panów z koła "Kofama" naszym działaczom PZW jak mieć wodę na miarę mistrzostw świata i  którą już mieliśmy ale poszła w d...

Pozdrawiam i zapraszam na następne zawody z ZTK i obyśmy nie spotkali się w mniejszym gronie.

Pozdrawiam Judo;)



http://www.ztkzabrze.pl/images/banerIIIJesiennyPucharZTK.jpg

 

 

Firmy wspierające III Jesienny Puchar ZTK 2013 "Dębowa"

 

http://www.ztkzabrze.pl/images/CarpPassionPatronatMedialny.jpg

Patronat Medialny

 


http://www.ztkzabrze.pl/images/KarpiowySukcesNews10.2013.jpg

Karpiowy Sukces

 

http://www.ztkzabrze.pl/images/NowySumikZabrzeNews.jpg http://www.ztkzabrze.pl/images/sbsSumikZabrzeNews.jpg
Sklep wędkarski Sumik dystrybutor marki SBS na Polskę



http://www.ztkzabrze.pl/images/logoaller.png

http://www.aller-aqua.pl/

 

http://www.ztkzabrze.pl/images/drong1.jpg
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy "Drong"
Polecam wiadra zanętowe z wkładką izolacyją.

 

 

http://www.ztkzabrze.pl/images/vimarco.jpg

http://vimarco.pl/

 

 

http://www.ztkzabrze.pl/images/20130324.JPG
Zapraszamy do sklepu wędkarskiego "Wobler"


 

 

Proszę zapoznać się z regulaminem.

Zgłoszenia drużyn proszę wysłać na adres: ztkteamzabrze@gmail.com

wszelkie pytania na pocztę ZTK lub pw Krzysztof Czepukajtys


III Jesienny Puchar ZTK Dębowa 10.10-13.10.2013r.

REGULAMIN

 

  • Zawody odbędą się na łowisku Dębowa, woj.opolskie.

  • Zawody zostaną rozegrane w klasyfikacji drużynowej.

  • Przewidujemy uczestnictwo 29 (przy dużym zaineresowaniu możemy zwiększyć listę uczestników) drużyn dwuosobowych ( osoby pełnoletnie)

  • Dozwolony jest bezpłatny udział pomocników.

  • Koszt uczestnictwa w całym spotkaniu to 183zł od osoby.

  • Przewidujemy tylko nagrody w postaci pucharów za I , II , III miejsce jak również statuetkę za największą rybę zawodów

-NIE PRZEWIDUJEMY NAGRÓD- chyba że coś się zmieni....

  • Przewidujemy 3 posiłki.

  • Drużyna łowi maksymalnie na 4 wędki metodą gruntową.

  • Dopuszcza się stosowanie sprzętu pływającego do oznaczania łowiska, nęcenia, wywożenia zestawów, holowania ryby ( w przypadku korzystania ze sprzętu pływającego wymagana jest kamizelka ratunkowa).

  • Każda z drużyn musi posiadać matę karpiową, oraz worki do przechowywania ryb.

  • Ryby zaliczane do klasyfikacji – karp i amur powyżej - 2kg.

  • Ryba holowana przed godziną zakończenia zawodów musi być podebrana maksymalnie do 10 minut po godzinie zakończenia zawodów.

  • Zabrania się używania przynęt zwierzęcych.

  • Wygrywa drużyna, która uzyska największą wagę złowionych ryb, w przypadku równej wagi dwóch drużyn decyduje ilość złowionych ryb, jeśli jest równa wygrywa drużyna o niższym numerze startowym.

  • Wszelkie spory, nieporozumienia należy zgłaszać wyznaczonym na zbiórce osobom w celu rozstrzygnięcia.

  • Ważenie klasyfikowanych ryb odbywa się w obecności wyznaczonych na rozpoczęciu osób.

  • Ryby złowione w nocy przechowujemy w workach do rana ( w nocy ryby ważymy tylko w uzasadnionych przypadkach ).

  • Rozpoczęcie zawodów 10.10.2013 roku :

- 08:00 (zbiórka) omówienie regulaminu i losowanie,

- 10:00 - rozpoczęcie zawodów (być może rozpoczniemy wcześniej)

13.10.2013 roku 11:00 - koniec zawodów, 13:00 wręczenie pucharów (pamiątkowe zdjęcie).

  • Z uwagi na zapewnienie podstawowego ubezpieczenia uczestników- najpóźniej do 14 dni przed zawodami, kapitan zobowiązany jest do przekazania informacji w zakresie imienia i nazwiska drugiej osoby z drużyny jak i pomocników.

  • Osoby trzecie (nie zgłoszone organizatorowi) nie będą mogły brać udziału w spotkaniu.

  • Uregulowania dotyczące ilości markerów, zostaną omówione na zbiórce w zależności od warunków panujących na łowisku.

  • Pomocnicy nie mogą:

- holować ryb, (mogą podbierać),

- zarzucać zestawów,

- nęcić, jak i korzystać ze sprzętu pływającego.

  • W przypadku łamania niniejszego regulaminu lub regulaminu łowiska - decyzją organizatorów/właściciela, uczestnik może zostać w każdej chwili usunięty z łowiska.

  • Osoby zdeklarowane są zobowiązane do uregulowania kwestii finansowej spotkania do 20.08.2013 roku na konto:

(w przeciwnym wypadku zostaną skreślone z listy a ich miejsce będzie do wykorzystania przez zainteresowanych ).

  • Prosimy o przemyślane zapisy, w przeciwnym razie „zwrot opłaty” będzie pomniejszony o koszt łowiska. Jeżeli na zawodach będzie komplet, zwrot 100%

  • Zastrzegamy sobie prawo wprowadzania zmian do niniejszego regulaminu.

  • Życzymy miłej zabawy.

 

Lista Startujących Drużyn (kolor zielony-wpłata)

 

  1. Andrzej Grygorowicz - Damian Liber  xxxl-xl
  2. Dariusz Szymczykowski - Krzysztof Góral  xl-l
  3. Krzysztof Czepukajtys - Krzysztof Rzeszutek  l-xxxl
  4. Roman Krzątala - Szymon Ferens + pomocnik Mateusz  xxl-xxl-xl
  5. Kasia Badura - Wojtek Badura  l-xl
  6. Jacek Wasik - Wiesław Słodczyński + pomocnik Lidka  xl-xxxl
  7. Grzegorz Choroś - Zbigniew Choroś  xxl-xxl
  8. Stanisław Polijński - Marian Sikora  xxl-xl
  9. Krzysztof Pogoda - Marcin Wackowski  xxl-l
  10. Janusz Grzelak - Dariusz Grzelak  xxl-xxl
  11. Dariusz Kruszewski - Tomasz Kern  xxl-xxl
  12. Dawid Ziółkowski - Dariusz Mądrala  xl-xxl
  13. Andrzej Wolemberg-Paweł Sobieraj  xl-l
  14. Ziemowit Różycki - Antoni Ketliński  l-xl
  15. Tomasz Sieklucki - Artur Kamieniarz  xl-l
  16. Tomasz Jonderko - Łukasz Cybulski l-l
  17. Łukasz Rozmus - Dariusz Rzeźniczek  xl-xl
  18. Grzegorz Zatylny-Krzysztof Sąpiór  xl-xxl
  19. Rafał Dec - Tomasz Krawczyk  l-l
  20. Sebastian Kuczyński - Sławomir Jeżak xxl-xxl
  21. Łukasz Dominiak - Waldemar Przybył xxl-xl
  22. Paweł Adamczyk - Stanisław Warzocha  m-l
  23. Dariusz Malmon - Tomasz Krala  xl-xl
  24. Jakub Matyś - Maciej Dróżdz  xxl-l
  25. Mateusz Mentel - Mariusz Czerniak  m-xl
  26. Marek Wierzbiński - Robert Wójcik  xl-l
  27. Dariusz Obrosow -Krzysztof Raba l-l

 


Facebook

Logowanie
Twoja nazwa

Twoje hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Mini Czat
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

12/12/2017
na DD dziennie ktoś coś łowi ...byłem obadać i kapry tam łażą Wink

11/12/2017
Na DD Ryba się ruszyła na wpływie dziś ładnie połowili

11/12/2017
Siema ja dzisiaj właśnie myślałem nad ER od 21 pomyślę coś

11/12/2017
ja od 22 mam wolne można 27 jechać na 2 nocki Wink

11/12/2017
Siema no trzeba by jeszcze gdzieś w tym roku wyskoczyć ja chyba z Judem na parę dni na ER ale 22 hmmm też by może dało radę Smile zdzwonimy się

Reklama
Firmy Wspierające Zawody ZTK Nowaki 2016

Na stronie teraz jest:
¤ Gości online: 7

¤ Zarejestrowanych: 0

¤ Łacznie nas jest: 545
¤ Najnowszy użytkownik: AndrzejSl
Ostatnio Widziani
Tomasz Sieklucki Nick: Tomasz Sieklucki
01:18:12
Szymon Ferens Nick: Szymon Ferens
07:20:02
Nick: Damian Liber
08:00:20
Krzysztof Goral Nick: Krzysztof Goral
09:52:06
Mariusz Czerniak Nick: Mariusz Czerniak
19:52:53
KRZYSZTOF ZUR Nick: KRZYSZTOF ZUR
22:05:13
Krzysztof Rzeszutek Nick: Krzysztof Rzeszutek
22:41:16
Mateusz Mentel Nick: Mateusz Mentel
1 dzień
Nick: Roman Krzatala
1 dzień
Nick: Mateusz Krzatala
1 dzień
Przyjaciele














Wygenerowano w sekund: 0.02 22,055,448 Unikalnych wizyt